Dokuzlu Çay

Bitkisel Çaylar Fadalı Bilgi Yazar 157
sponsorlu reklam

Kilo vermek için yoğun egzersiz programları ve açlık safhasında diyetler ile boğuşmaktan yoruldunuz mu?

Oturduğunuz yerden kilo vermek hayal değil. Üstelik bunu son derece güvenilir ve geleneksel yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Dokuzlu Çay olarak bilinen bu özel karışım ile fazla kilolarınızdan çok kısa sürede ve kolayca kurtulabilirsiniz.

Yüzlerce yıldır dünyanın çeşitli bölgelerinde hazmı kolaylaştırmak ve yağ yakımını hızlandırmak amacıyla kullanılan bitkilerin bir araya getirilerek hazırlandığı bu bitkisel çay karışımı bir kilo verme mucizesine dönüştü. Pek çok zorlu diyetin gösteremediği etkiyi günde iki bark bu çay’dan içerek sağlayabiliyorsunuz.

İçerisinde: Mate Çayı, Baru Ağacı, Yeşil Çay, Sinirli Ot, Biberiye, Funda Yaprağı, Cinnema ve Çoban Çökerten bitkileri yer alan dokuzlu zayıflama çayı kilo verirken vücudunuzun ihtiyacı olan pek çok vitamin ve besin öğesini de almanızı sağlıyor. Formül sadece zayıflatmak üzere hazırlanmamış. İçerisindeki bitkiler sindirim sisteminizin düzenlenmesine ve enerjinizin artmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca sakinleştirici etkisiyle stres seviyenizi düşürüyor ve rahatlamanızı sağlıyor.

Tabi ki bu dokuzlu çay firmalardan firmalara değişkenlik gösteriyor. Her firma kutularının içerisinde farklı Dokuzlu çay bulunmaktadır.

Sabahları içtiğiniz bir bardak Dokuzlu Çay ile hem güne zinde başlıyorsunuz hem de fazla kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtuluyorsunuz. Üstelik tamamen doğal yöntemlerle ve diyete gerek duymadan.

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Bitki Ansiklopedisinde ve haberlerde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır, uzmana danışmadan bilinçsiz kullanımda ilaçlarla etkileşime girerek ciddi yan etkiler oluşturabilir, başka bir hastalığı tetikleyebilir veya bir organınıza zarar verebilir. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Fadalı Bilgi Yazar}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir