Faydaları Nedir – Sağlık, Bitkisel Tedavi Ve Faydaları
Dokuzlu Zayıflama Çayı
Sosyal Medyada Paylaş
5 Nisan 2017
Fadalı Bilgi Yazar

Dokuzlu Zayıflama Çayı

Saba Tümer’in Show TV ekranlarında yayınlanan programına konuk olan Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan’ın kendisine yöneltilen bir soru üzerin anlattığı dokuzlu zayıflama çayının şöhreti kısa süre içerisinde ülke geneline yayıldı. Hem zayıflatan hem de enerji veren dokuzlu zayıflama çayının içerisinde çok özel bitkiler var.

Dokuzlu zayıflama çayı sadece bir zayıflama çayı değil. Sindirim sisteminizi düzenliyor, metabolizmanızı hızlandırıyor, stres hormonlarınızı yatıştırarak kendinizi daha sakin hissetmenizi sağlıyor ve hepsinden önemlisi hızlı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı oluyor.

Ayhan Ercan dokuzlu çayı anlatırken “bu çayı içip de zayıflamayan birini görmedim” diyor. Kullananlar arasında 5 ay içerisinde 35 kilo kadar veren isimler olduğu bilinen dokuzlu zayıflama çayı Ayhan Ercan’ın ardından birçok beslenme ve diyet uzmanı tarafından da önerilmeye başlandı.

Geçmişte Ender Saraç’ın paylaştığı beşibiyerde isimli çay karışımını da içeren dokuzlu zayıflama çayı, diğer zayıflama ürünlerini kullanmak istemeyenler tarafından da kullanılıyor. Çünkü içerisinde ne bir kimyasal ne bir katkı maddesi hiçbir şey yok. Sadece dokuz doğal bitki var. Kokusu güzel ve tatı da oldukça lezzetli. Sadece zayıflamak için değil mevcut formunuzu korumak için de bu karışımı kullanabilirsiniz.

Dokuzlu zayıflama çayını diğer zayıflama yöntemlerinden ayıran nedir?
Bu çayı içtiğinizde diyet veya spor yapmanız gerekmiyor. Sadece düzenli bir şekilde dokuzlu çay içerek de zayıflayabiliyorsunuz. Ama ben daha hızlı zayıflamak istiyorum diyerek sporda yaparsanız çok daha sağlıklı ve biçimli bir vücut olarak size geri dönecektir.

Dokuzlu zayıflama çayının içerisinde hangi bitkiler var?
Bilye kekik, yeşil çay, cinnema, mate çayı, çoban çökerten, barut ağacı bitkileri var.

Dokuzlu çayın hiçbir yan etkisi yok. Günde iki kez (sabah ve akşamları) demleyip içiyorsunuz. Yemeklerden 1 saat kadar önce içmeniz öneriliyor. Böylece çay siz yemeğe oturmadan önce etkilerini göstermeye başlıyor. İştahınız kapanıyor bu sayede sadece doymanıza yetecek kadar yiyorsunuz. Metabolizmanız daha hızlı çalıştığı için vücudunuz yediklerinizi hızlı bir biçimde öğütüyor ve kilo almanızın önüne geçiyor.

Bir önceki yazımız olan Dokuzlu Çay başlıklı makalemizde Daily Form, Zayıflama Çayı ve zayıflatan çay tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.